Zdobywaj klientów! Szybko, skutecznie, oszczędnie!

Mailingo zdobywaj klientow

Mailing do firm

Zdobywaj klientów! Szybko, skutecznie, oszczędnie!

Naszą specjalizacją jest Permission Marketing – czyli marketing polegający na uzyskaniu zgody od subskrybenta na przesłanie oferty.
Otrzymanie zgody jest kluczowe do budowania komunikacji uwzględniającej osobiste potrzeby subskrybenta. Tworzymy oraz przeprowadzamy kampanie mailingowe na terenie całej Polski oraz Europy. W tym celu wykorzystujemy bazę subskrybentów biznesowych. Mailing (lub e-mailing) jest rewolucyjnym narzędziem sprzedaży bezpośredniej i pozwala na rekordowo szybki wzrost świadomości firmy lub marki.

Zdobywaj klientów. Szybko. Oszczędnie. Skutecznie.

Dlaczego szybko?
E-mail marketing pozwoli Ci na dotarcie do bardzo dużej grupy potencjalnych klientów w rekordowo krótkim czasie. Dostarczenie maila na skrzynkę zajmuje tylko ułamek sekundy, dzięki czemu kampanię reklamową poprzez mailing zrealizujemy dla Ciebie niemal natychmiast po jej zaplanowaniu. Możesz zaplanować wysyłkę dowolnej ilości maili w jednym momencie.

Dlaczego oszczędnie?

E-mailing jest najtańszą formą kontaktu z potencjalnym klientem. Koszty przygotowania i uruchomienia kampanii mailingowej są bardzo niskie w porównaniu do telemarketingu czy poczty tradycyjnej. Wysłanie jednego maila kosztuje tylko 1 grosz, natomiast wynajęcie rekordu – jedyne 5 groszy.

Dlaczego skutecznie?

Według danych Direct Marketing Assocciation kampanie mailingowe zapewniają wysoki odzew klientów (aż 7,26%). Wzbudzisz ogromne zainteresowanie wśród odbiorców, zbudujesz lojalność konsumencką i utrzymasz świetne relacje z klientami. Wykreujesz dobry wizerunek firmy lub marki i wygenerujesz wysoką sprzedaż.

Co dla Ciebie zrobimy?

• Przygotujemy błyskawiczną i sprawną kampanię reklamową, polegającą na masowej wysyłce wiadomości e-mailowych, podczas której o Twojej firmie i oferowanych przez Ciebie usługach bądź produktach dowiedzą się tysiące potencjalnych klientów.
• Na specjalne życzenie stworzymy atrakcyjną szatę graficzną Twoich wiadomości e-mailowych – zapytania o zgodę i oferty właściwej.
• Na podstawie wybranych przez Ciebie kryteriów (takich jak lokalizacja, branża, stanowisko i inne według uznania) precyzyjnie wyselekcjonujemy Twoich potencjalnych klientów, do których skierowany będzie mailing. Nasze bazy klientów B2B liczą ponad pół miliona firm w całej Polsce.
• Wykreujemy efektywnego maila z zapytaniem ofertowym, będącego pierwszym elementem składowym kampanii mailingowej, którą następnie dla Ciebie przeprowadzimy.
• Każdy odbiorca, który poprzez kliknięcie w specjalny odnośnik przy zapytaniu wyrazi zgodę na przesłanie Twojej oferty, dostanie kolejną wiadomość, tym razem zawierającą już szczegółowe informacje. Po wyrażeniu zgody na przesłanie oferty potencjalny klient wypełni też specjalny formularz, dzięki któremu w każdej chwili będziesz mógł nawiązać z nim kontakt. W ten sposób zbudujesz również własną bazę klientów zainteresowanych Twoimi usługami. Kulminacyjnym punktem kampanii jest przesłanie oferty właściwej do wszystkich wstępnie zainteresowanych odbiorców mailingu. W tej wiadomości e-mailowej możesz już swobodnie opisać, czym zajmuje się Twoja firma, a nawet zamieścić zestawienie cenowe. Po zakończeniu kampanii zapewnimy Ci dostęp do szczegółowych statystyk wysłanego mailingu (ilość oraz procentowe zestawienie wiadomości wysłanych, odczytanych oraz „klikniętych”).

Pozyskiwanie klientów nigdy nie było tak proste.

Tani mailing to ciesząca się rosnącą popularnością alternatywa dla direct mailingu i telemarketingu. Potencjał, jaki kryje mailing reklamowy jest znany każdemu, kto korzysta z poczty internetowej. Dobrze przygotowany mailing do firm, oprawiony graficznie i odpowiednio zaadresowany niesie pewny zysk. To masowy mailing (z angielskiego: mass mailing) jest najlepszym współcześnie sposobem na pozyskiwanie klientów w dużej liczbie.
E-mailing, lub po prostu, mailing zdobywa świat biznesu, a kryjący się za nim permission marketing pozwala odróżnić ten sposób na pozyskiwanie nowych klientów od nieetycznych kampanii wysyłki spamu.
Oferujemy kompleksową obsługę kampanii mailingowych z zakresie przygotowania, uruchomienia, zarządzania wysyłkami oraz obsługi informacji zwrotnych. Realizując kampanię mailingową skupiamy się na uzyskaniu najlepszych efektów. Planujemy kampanie, przygotowujemy kreacje i teksty reklamowe, pomagamy tworzyć listy mailingowe i profesjonalnie nimi zarządzać. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam na skuteczne docieranie do najlepiej sprofilowanych grup docelowych oraz właściwe utrzymywanie relacji z klientem.

Dlaczego warto wybrać e-mailing jako formę promocji Twojej Firmy?

• zwiększysz rozpoznawalność swojej marki
• zbudujesz lojalność swoich obecnych klientów
• zbudujesz pozytywny PR
• zwiększysz sprzedaż
• edukujesz rynek na temat Twoich produktów
• zwiększysz ruch na Twojej witrynie internetowej
• informujesz o bieżących nowościach i promocjach
• zwiększasz sprzedaż

Newsletter Mailingo

Otrzymuj informacje o okresowych promocjach!
Dopisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco. Szanujemy Twoją prywatność – nie udostępniamy i nie odsprzedajemy Twoich danych osobom trzecim.

Mailingo » Kampania e- mail marketingowa: szybko, oszczędnie, skutecznie.

Skuteczność kampanii e- mailingowej

Mailingo

Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, iż e-mail marketing to skuteczna i efektywna forma reklamy. Poprawimy Twoje kontakty z klientami i jednocześnie zwiększymy Twoje zyski.

Ten wpis ma 0 komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.